Kategorie
Globalna wioska

Nowy wizerunek dla wp.pl – “ściągniesz z nas …”

Rusza kampania promocyjna nowego wizerunku Wirtualnej Polski

WP chce się promować jako portal, w którym można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Ściągniesz z nas wszystko - nowe hasło WP.PLKampania wizerunkowa obejmie osiem największych miast polski i kierowana przede wszystkim do młodych ludzi.

Oznaki nowego wizerunku wp.pl będzie można zobaczyć: w kinie – 45-sekundowy spot, na ulicy (outdoor) – m.in.: citylighty (wiaty przystankowe), frontlighty (nośniki dużego formatu o powierzchni 50m2); cityscrolle (wszystkie nośniki w Polsce, ustawione w strefie spowolnionego ruchu), backlighty (Warszawa) oraz fullbacki (branding autobusów w Warszawie i w Gdańsku); w radiu – emisja 15-sekundowego spotu m.in. w Radiu Zet, RMF FM, Radiostacji, Złotych Przebojach, Radiu PIN oraz Radiu WaWa.

Dodatkowo kampania wsparta będzie działaniami w prasie (reklamy m.in. w tygodnikach opinii).
Nie zabraknie oczywiście reklamy w Internecie (silna kampania autopromocyjna na portalu).

Kreacja przedstawia rozebraną ekipę pracowników WP, którzy przykrywają się czerwonym banerem z hasłem „Ściągniesz z nas wszystko”.

Niewiele osiągniesz bez promocji! Takie czasy!

Dobrze to wiedzą wszyscy którzy twierdzili że dobry produkt (niezależnie czy to usługa czy wyrób materialny) sam się wypromuje i będzie dobrze sprzedawał.
Tak niestety już nie jest, w odniesieniu do większości aspektów naszego życia. Wyłącznie dobra najbardziej luksusowe i kolekcjonerskie opierają się tendencji promowania w środkach masowego przekazu, choć inne rodzaje są szeroko wykorzystywane (Podobno każdy człowiek zna nie mniej niż 250 osób…! “Wieści szybko się rozchodzą…”).

Tekst na podstawie “Start kampanii wizerunkowej Wirtualnej Polski” z e-biznes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.