Kategorie
Globalna wioska

Porównywarki cen i lokalizatory promocji

Zakupy w sieci powoli stają się dla nas codziennością a sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak zatem znaleźć najlepsze oferty w sieci? Punktem wyjścia mogą być porównywarki cen lub lokalizator promocji.

Zasada działania lokalizatora promocji jest prosta: grupuje produkty, które zostały przecenione w sklepach internetowych lub hipermarketach. „Postanowiliśmy dopomóc narodowemu hobby, jakim jest polowanie na promocje” – wyjaśnia Magdalena Kobusińska rzecznik Okazje.info.pl – „każdy z nas lubi robić korzystne zakupy, a dzięki nam żadna promocja nie zostanie przeoczona”.

Internauci mogą sprawdzić, jakie produkty są danego dnia w promocji i skorzystać z obniżek cenowych lub gratisów, jakie przygotowały dla nich sklepy. Oferty przeglądać można według kategorii, nazwy sklepu lub też miasta.

W początkowej fazie projektu serwis przedstawiał promocje organizowane przez kluczowe sieci handlowe oraz hipermarkety w Polsce. Od marca 2007 roku serwis rozpoczął integrację sklepów internetowych, rozszerzając gamę prezentowanych ofert o te dostępne on-line.

www.okazje.info.pl

Tekst za e-biznes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.