Kategorie
Programy Partnerskie

Zarabianie online z nazwa.pl

Idea Programu Partnerskiego NetArt opiera się na nagradzaniu użytkowników, którzy aktywnie polecają usługi firmy. Uczestnicy Programu Partnerskiego otrzymują określoną liczbę punktów, które mogą później wymieniać na nagrody.

Nagrody w programie partnerskim Netart www.nazwa.pl
Panel do zarządzania własnym kontem w programie partnerskim

Teraz już nie tylko gadżety ale także spore pieniądze

Już od maja zgromadzone punkty będzie można wymieniać na pieniądze! Firma NetArt przygotowała nowe zasady Programu Partnerskiego – możliwość
otrzymania gotówki w zamian za polecanie usług NetArt.

”Wprowadzenie możliwości otrzymania gotówki w zamian za zdobyte punkty to
idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy bardzo aktywnie polecają
usługi firmy NetArt. Od jakiegoś czasu zauważamy, że pomimo dużego zainteresowania oferowanymi gadżetami, wielu użytkowników stale gromadzi pokaźne sumy punktów na swoich kontach. Stąd decyzja, że od 1 maja 2007 r. uczestnicy Programu Partnerskiego NetArt będą mogli otrzymać także gotówkę. Nie ukrywam, iż krok ten podjęliśmy, aby zaktywizować nowe grupy internautów, które do tej pory nie brały udziału w naszym Programie” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w firmie NetArt.

Umieszczasz na stronie link albo baner

nazwa.pl

Aby móc zarobić w programie na własnej stronie www umieszczasz odpowiedni link który pozwala serwisowi Netartu rozpoznać że klient został skierowany właśnie przez Ciebie.

Link oczywiście może mieć formę banera, który w postaci GIF albo Flasha dostarcza Netart. Pliki banerów są umieszczone na serwerach firmy więc nie musisz kopiować żadnych obrazków do swojego serwisu.

Aktualny wybór banerów dostępnych dla uczestników programu partnerskiego Netart
Panel wyboru banera w programie partnerskim Netart, różne wielkości

nazwa.pl

Polecona osoba może podać Twój login

Jeśli polecona osoba poda w Panelu Klienta Twój login jako Klienta polecającego, a za wszystkie opłacone przez nią usługi będziesz otrzymywał odpowiednią ilość punktów.

Mój login to: bellartis

Jeśli zdecydujesz się na usługi firmy Netart i zarabianie za ich pośrednictwem dzięki temu tekstowi proszę wpisz mój login jako polecającego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.