Kategorie
Globalna wioska Google

Google Earth – polska wersja – mapa, zdjęcia

Serwis idg.pl na swoich stronach poinformował, że usługa i program Google Earth została udostępniona w języku polskim.

Firma Google przetłumaczyła swoją usługę Google Earth, pozwalającą na oglądanie szczegółowych zdjęć satelitarnych naszego globu, na siedem nowych języków, w tym polski. Dzięki temu można oglądać i znajdować polskie nazwy i atrakcje turystyczne.

Widok okna programu Google Earth - polski interfejs

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego narzędzia tylko z powodu niezrozumiałości niektórych opcji musisz zrobić to teraz. Poznawanie świata za pomocą Google Earth jest niezwykle fascynujące. Dodatkowo program daje możliwość szerokiej wymiany opinii o samym narzędziu jak i o każdym obiekcie zlokalizowanym na naszym globie.

Globalna wioska staje się coraz bardziej dostępna. Sprawdź czy zobaczysz swój dom czy biuro dzięki zdjęciom satelitarnym. “Wielki Brat” i tak ma Cię na oku. Wykorzystaj jego możliwości i poszukaj dla siebie najlepszego miejsca na Ziemi.

Zobacz http://earth.google.com

Zauważyłem że sporo osób poszukuje Google Earth do oglądania online, tymczasem to narzędzie jest dostępne tylko jako instalowany program (mało inwazyjny).

Jeśli szukasz map satelitarnych do obejrzenia w sieci to odwiedź Google Maps – niestety jeszcze tylko po angielsku. Jest już polska wersja Google Maps ! – dopisane 16.05.2008

Jest jeszcze serwis Panoramio – Fotografie Świata, gdzie z wykorzystaniem właśnie mechanizmu google maps można obejrzeć zdjęcia z zaznaczonych na mapie miejsc. Fotografie można także dołączać samodzielnie i wzbogacać w ten sposób zbiory Panoramio.

W odpowiedzi na “Google Earth – polska wersja – mapa, zdjęcia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.