Kategorie
Globalna wioska

Nowa Gazeta.pl – więcej dla społeczności

W ciągu kilku ostatnich dni dużo mówi się w mediach na temat nowej strategii Agory czyli wydawcy Gazety Wyborczej i właściciela portalu gazeta.pl.

Portal gazeta.pl jest już dziś w czołówce najpopularniejszych przede wszystkim dzięki internautom, którzy wyrażają swoje opinie na forum.

Teraz portal zamierza jeszcze bardziej umilić swoim czytelnikom operowanie w ramach serwisu udostępniając np. sekcję najpolularniejsze – na razie w wersji beta.

Nowy wygląd – nowe funkcjonalności

Jak napisano w wiadomości Internet i radio Agory połączą siły na stronach portalu gazeta.pl ruszają już nowe pomysły związane z jego zawartością i źródłami informacji.

Portal Agory już od pewnego czasu podkreśla swój wizerunkowy rozdział od flagowego produktu Agory – papierowej “Gazety Wyborczej”. – GW to tylko jedno z wielu źródeł informacji na portalu – mówili jego przedstawiciele. W niektórych dziedzinach Gazeta.pl stara się promować zupełnie nowe marki internetowe – jak np. Sport.pl (nowy serwis sportowy), erotyczno-satyryczna Limetka.pl, serwis Polishworkers.pl dla firm z zagranicy poszukujących pracowników z Polski czy uruchomiony kilka dni temu serwis rekrutacyjny dla branży finansowej Jobspot.pl.

Tak wygląda stara (z lewej) i nowa wersja portalu (z prawej)

Obecna (stara) wersja portalu gazeta.pl  Nowa wersja portalu gazeta.pl - jest faktycznie lepsza

Dla społeczności

Na konferencji prasowej 15 maja 2007 przedstawiciele Agory mówili że “[…Najważniejsze dla pionu internetowego Agory są społeczności, lokalność oraz informacja …]” pisze o tym między innymi IDG.PL na stronie pod tytułem Gazeta.pl: Informacja, społeczności, lokalność

Oglądałem nową wersję portalu i mogę potwierdzić te informacje.

Sami zobaczcie jak to na prawdę będzie wyglądało.

Widok najpopularniejszych zdjęć w portalu oraz rozwinięte menu serwisów lokalnych

Najpopularniejsze - teraz już nie tylkko teksty ale i fotki  Dział internet i media oraz rozwijane menu lokalnych serwisów

Projekt i funkcjonalność bardzo mi się podoba ale nadal strasznie wkurza inwazyjna reklama we flashu na całą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.