Kategorie
Dobre nawyki Filozofia Planowanie i Projekty

Free ebook | darmowa książka “Szkoła sukcesu”

Kolejna okazja do poszerzenia zakresu wiedzy teoretycznej, która przyda się wyłącznie osobom zdecydowanym na jej wykorzystanie.

Jestem pewien, że zastanawiało Cię zagadnienie osiągania życiowego sukcesu. W ogóle samo zdefiniowanie sukcesu nastręcza trudności wielu osobom, ale dążenie do niego w zasadzie podejmuje każdy z nas.

Abstrahując od wszelkich życiowych uwarunkowań, można powiedzieć, że:
Sukces życiowy to osiągnięcie wyznaczonego sobie celu.

Niezależnie od tego czy jest się kobietą czy mężczyzną, niezależnie od koloru skóry, wyznania i miejsca zamieszkania oraz ilości członków rodziny warto mieć w życiu cel.


Rzeczy pomocne w osiąganiu życiowego celu

Chyba najlepszą skarbnicą wiedzy są w tym wypadku książki. Choć jeśli mamy dobrego mentora, który poprowadzi przez meandry życiowych zawiłych spraw, może się to okazać jeszcze lepszym.
Tymczasem, z braku takiegoż mentora do polecenia na wyłączne i prywatne wykorzystanie zamieszczam zupełnie darmowy ebook.

Szkoła sukcesu


Szkoła Sukcesu - Aleksander Łamek - darmowy E-book
Autor: Aleksander Łamek

Darmowa pozycja która pomaga uporządkować podstawowe zagadnienia dotyczące osiągania życiowego sukcesu. Nakierowana na zarabianie i sprawy biznesowe. Tym niemniej posiada zdecydowane walory ogólne. Wskazane metody praktyczne ubarwione autentycznymi doświadczeniami autora.

Książeczka ma 30 stron więc nawet jeśli zdecydujesz się ją wydrukować to nie stracisz na to majątku ani dużo czasu. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, bez przeciągania.

Ściągnij Szkoła Sukcesu – Aleksander Łamek – darmowy E-book plik w formacie PDF.

Świat jest pełen możliwości. Skorzystaj z rad autora tej publikacji i stań się “kowalem własnego kowadełka” – jak mawia mój przyjaciel.


Jeśli chcesz, możesz zajrzeć prosto do katalogu ebooków na stronę Wydawnictwa Złote Myśli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.