Kategorie
Programy Partnerskie

Program partnerski bet-at-home.com

O programie partnerskim bet-at-home.com

Strona główna portalu bukmacherskiego bet-at-home.com
W mailu który otrzymałem po rejestracji pierwsze zdanie to: Serdecznie witamy w Programie Partnerskim bet-at-home.com, który jest jednym z najefektywniejszych programów partnerskich w Internecie. Możliwe, że to zdanie nie jest tylko na wyrost, ponieważ bet-at-home.com jest jednym z pierwszych serwisów bukmacherskich które były dostępne w Polsce.

Po wejściu na stronę główną serwisu możemy od razu przystąpić do logowania i obstawiania naszych typów. Strona główna portalu bukmacherskiego bet-at-home.com (dolna część)Aby jednak odszukać program partnerski sięgamy nie do stopki jak to zwykle bywa ale do banera w prawym dolnym sektorze. Zauważyłem, że dla serwisów bukmacherskich to jest jakaś prawidłowość w expekt.com też tak było

Zasada działania programu partnerskiego bet-at-home.com
jest typowa dla wielu tego typu sieciowych rozwiązań. Promujesz serwis partnerski za pomocą linków tekstowych i prezentacji bannerów (można je wykorzystywać również w mailingu). Serwis bet-at-home.com dostarcza też dość ciekawe bannery prezentujące bieżące wyniki w danej dyscyplinie sportu. Dzięki czemu mamy namiastkę aktualności sportowych.

Ile się zarabia?

Prowizja Partnera (1. Poziom) składa się z części dochodu netto (obrót pomniejszony o rozdzielone zyski i opłaty za zakłady), który wygenerują nowi gracze oraz z prowizji zwerbowanych Partnerów, u których masz udział na dwóch poziomach.

Prowizja naliczana jest w cyklach miesięcznych, według trzech poziomów:

  1. poziom: 30 % (To osoby, które bezpośrednio zwerbowałeś)
  2. poziom: 10 % (To osoby, które zarejestrowały się przez Partnera, którego ty zwerbowałeś)
  3. poziom: 5 % (To osoby, które zarejestrowały się przez Partnera jednego z Partnerów, którego ty zwerbowałeś)

Trzeba przyznać że jest to dość niespotykana sytuacja w popularnych programach partnerskich, aby tak głęboko sięgały zależności dochodów naszych poleconych. Sam jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce.

Wysokość prowizji, którą się otrzyma w bieżącym okresie w każdej chwili można sprawdzić w statystykach. Dla każdego poziomu poleceń znajdziesz tam takie dane jak:

  • Liczba kliknięć
  • Liczba zarejestrowanych graczy
  • Liczba Partnerów
  • Prowizja z poziomu

Dane są prezentowane dla całego okresu partnerstwa oraz dla wybranego z listy miesiąca.

Wygląd panelu partnera w bet-at-home.com
Paneli administracji – wybór banera

Zapisy regulaminu

Zapisy w zamieszczonym na stronie programu partnerskiego bet-at-home.com są dość liberalne. Zarówno dla Partnera jak i dla bet-at-home.com Ltd.

Zastrzegają sobie na przykład prawo wypowiedzenia umowy w każdej chwili bez podania przyczyny – ale prawo to dotyczy obu stron.

Z regulaminu nie wynika jednoznacznie aby dochody można było generować dopiero do momentu podpisania umowy. Nie jest też wskazane czy w ogóle dochodzi do aktu sygnowania jakiegoś dokumentu – mówi się tylko że początek trwania umowy to dzień zapisania się do programu partnerskiego bet-at-home.com.

6 odpowiedzi na “Program partnerski bet-at-home.com”

mam ponad 30 userów zarejestrowanych i tylko 7euro za to – takźe szału nie ma 🙁

Arek Cieszę się, źe osiągasz takie dochody 🙂
Ja zupełnie nie promuję tego programu partnerskiego, dlatego teź moje dochody są na razie zerowe 🙁
Twoja strona jest bardzo ciekawa i przejrzyście zaprojektowana. Traktuje wyłącznie o przedmiocie który jest żródłem dochodu w programie partnerskim bet-at-home więc nie dziwię się, źe osiągasz zyski.
Powodzenia ❗

Ja tylko jednego w tym nie rozumiem, mianowicie dlaczego to co się zarobiło samo się pomniejsza? Weżmy przykład:
Polecony wpłacił 100zł, postawił i przegrał. Sprawa prosta, dostaję mniej wiecej 30% ze 10zł.
Inny przykład: Wpłacił 100zł, postawił 50zł przegrał, dostałem 30% z 50zł, na drugi dzień postawił drugie 50zł powiedzmy, źe wygrał i odrobił swoje stracone 50zł. Suma sumaru ma teraz tyle co wpłacił…. a jak to wygląda u osoby, ktora dostaje za niego prowizję? Ma 0zł zysku? Ja w jeden dzie miałem 11,18 euro a na drugi dzień zostało 10.33………. i tego właśnie nie rozumiem.

Tomek tak jak opisałes na koncu jak polecony przegrywa to dostajesz 30% jak polecony wygrywa to zabierają tobie 30% od jego wygranej.

A tak w to ilu macie poleconych i jak to sie przedztawia w zarobkach??? bo ja mam w tej chwili 253 poleconyvh i ciągle sie rejestrują (śr 1-3) z tego zarobku w tej chwili jest 50-60E i nie wiem czy jeszcze mogę liczyc na większe zarobki przy takiej tędencji rejestrowania sie poleconych.Zacząłem w pażdzierniku 2009

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.