Kategorie
Programy Partnerskie

Program partnerski i usługi -> wapacz.pl

Kilka tekstów po drodze i wszystkie jakoś omijające meritum spraw, którymi ten blog ma się zajmować. Ale już się poprawiam.


Strona główna serwisu wapacz.pl - czarno-czerwona, takie piekiełko
Strona główna serwisu wapacz.pl
W dzisiejszych dywagacjach zostanie opisany program partnerski serwisu wapacz.pl, ale pragnę Was również zainteresować usługami, które świadczy firma będąca właścicielem portalu.

Krótka charakterystyka

Tak piszą o sobie sami:
“Co to jest serwis WAPACZ.PL
Serwis WAPACZ.PL umożliwia personalizację swojego telefonu poprzez zamawianie takich usług jak Tapety, Dzwonki, Animacje, Gry Java, Filmy, Loga.”

Trochę to mało, bo to jest opis głównej części serwisu wapacz. Ale już na przykład w sekcji dla webmasterów można zaleźć szereg informacji mówiących o sposobach współpracy z portalem i ewentualnych ułatwieniach dotyczących prezentacji treśći na własnych stronach www. Oczywiście wszystko związane z komórkami.

Usługi firmy EL2 Sp. z o.o. – właściciela serwisu wapacz.pl

Serwis oferuje wszelkie sługi związane z telefonią komórkową, więcej informacji dla webmasterów, którzy chcieliby wykorzystać jakiś rodzaj współpracy na stronach:

Dodam tylko krótko że w ramach tokenów SMS rozumiane są mikropłatności, gdzie dla każdej kampanii jaką sobie zdefiniujemy można przydzielić wartość płatności SMS. Podaję numery na jakie wysyła się SMS z wartością opłaty jaką ponosi wysyłający.

Dla każdej z usług można wybrać dowolną taryfikacje:

kody.wapacz.pl - widok strony głównej serwisu mikropłatności firmy El2 Sp. z o.o.
kody.wapacz.pl – strony główna

  • 1 PLN (7116)
  • 2 PLN (7216)
  • 3 PLN (7316)
  • 4 PLN (7416)
  • 5 PLN (7516)
  • 6 PLN (7616)
  • 9 PLN (7916)

Program partnerski serwisu wapacz.pl

Do programu mogą przystąpić osoby mające nie mniej niż 16 lat. Serwis na którym chcesz promować usługi wapacza musi działać, nie być w trakcie budowy. Administrator zastrzegł sobie jednak prawo do odrzucenia serwisu.

partner.wapacz.pl - widok strony głównej programu partnerskiego serwisu wapacz.pl
partner.wapacz.pl – strona główna
Instrukcja całego systemu jest bardzo szczegółowo opisana w dokumentacji dostępnej w wersji worda i pdf po zalogowaniu do panelu partnera.

W zasadzie możesz tu stworzyć całą w pełni działającą stronę. Serwis dostarcza sporą ilość modułów, które można wyświetlać na własnych stronach albo wstawić do szablonu który obejmuje wyłącznie moduły wapacza.
Jeśli chcesz budować serwis dotyczący komórek – spróbuj z wapaczem.

Zarobki

System wynagradzania w ramach usług SMS i płatnych pobrań dzwonków, logo i itd, leży poza moimi zainteresowaniami więc nie będę go opisywał.

Ale w ramach programu partnerskiego otrzymujesz
10% zysków wygenerowanych przez osoby zapisane do programu z Twojego polecenia. System daje tylko dwa tygodnie na rejestracje od kliknięcia w Twój link albo baner.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.