Kategorie
Programy Partnerskie

Program partnerski – Karty Różańcowe

Dzisiaj jest Święto Bożego Ciała. Czyli nie niedziela, ale zgodnie z zasadami pracować się nie powinno. Ale jako że kilka milionów moich rodaków na świecie nie może w pełni święcić tego dnia – to ja postanowiłem jakoś pogodzić zasady i postawione przed sobą cele.

Karty różańcowe - strona główna serwisuPrzystępując zatem do opisania programu partnerskiego starałem się wyszukać taki który będzie ewidentnie związany z religią. Wpisałem najpierw w google “święty program partnerski” i w pięćdziesięciu pierwszych wynikach były wyłącznie teksty albo o świętych albo o zupełnie nie związanych ze świętością programach partnerskich (królowały tu odnośniki do ulic nazwanych imieniem jakiegoś świętego). Wpisałem więc dużo ogólniejsze hasło “religia program partnerski” i udało się na drugim miejscu znalazł się katalog programów partnerskich www.programypartnerskie.info a wśród nich

Program partnerski Serwisu Kart Różańcowych


W katalogu nie było bezpośredniego adresu do Serwisu, który oferował program partnerski. Był natomiast link do zapisania się od razu do tego programu – kliknąłem. Trafiłem na stronę główną www.rozancowe-karty.com.pl i w prawym górnym rogu znajduje się link do strony z programem partnerskim.
Znalazłem też na dole strony link z anchor texterm “pp” i trochę się zdziwiłem kiedy ukazała mi się po jego kliknięciu tylko strona z kilkoma nieciekawymi linkami do innych serwisów.


Karty różańcowe - widok kategorii Papież sklepu internetowego
Aha. muszę się przyznać, że po odnalezieniu tego serwisu od razu wybrałem go do opisania ponieważ do dzisiejszego wieczora nawet nie wiedziałem, że na świecie istnieją karty różańcowe 😯 i że w dodatku sprzedaje się je w takich ilościach aby celowe było tworzenie sklepu internetowego.

O programie partnerskim

Strona jest bardzo prosta, ale zawiera od razu pełen regulamin z zasadami które obowiązują serwis i partnera. Zatem na wstępie wyrabiasz sobie zdanie – tak albo nie. Oczywiście dla celów poznawczych zapisałem się do tegoż programu, bo jak zapewnia administrator serwisu zaraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego można się zalogować i ściągnąć na przykład baner lub link. Na przykład z kartami różańcowymi dla kierowców z Świętym Krzysztofem albo dla osób pragnących posiadać wizerunek Papieża

Można oczywiście wybrać sobie jeden lub kilka banerów – jest ich do pobrania kilkanaście.


Różancowe Karty

Co dziwne wśród obowiązujących zasad nie ma żadnych wyłączeń co do treści stron na których będą wyświetlane banery i linki. Jedyna informacja o możliwym usunięciu konta dotyczy spamu – jak wiadomo hardsex do takich nie należy 😀

Menu w panelu programu partnerskiego kart różańcowychPo zalogowaniu są dostępne statystyki, strona z banerami i linkami, oraz miniporadnik.

Zarobki w programie partnerskim Kart Różańcowych

Trzeba przyznać, iż wynagrodzenie jest dosyć wysokie bo wynosi 30% od wartości każdego zrealizowanego zamówienia (tzn. odebranego przez klienta), które serwis otrzymał poprzez banner lub link tekstowy na stronie Partnera.


Moim zdaniem propozycja jest dość ciekawa jeśli, ktoś prowadzi zbliżoną tematycznie stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.