Kategorie
Programy Partnerskie

Szukam programu partnerskiego ->ogrodki i uprawy

Fantastyczna pogoda w ten czerwcowy długi weekend, skłoniła mnie do wyjazdu “na zieloną trawkę”. Wyprawa niezbyt daleka, bo jakieś trzydzieści kilometrów, ale przyjemne leśne otoczenie mały domek, ogródek i w miarę czyste jezioro.

Po zaczerpnięciu większej porcji świeżego powietrza postanowiłem poszukać do opisania programu partnerskiego, który byłby w największym stopniu zbieżny z czynnościami i zagadnieniami związanymi z ogrodami, działkami i uprawianiem hobbystycznym roślin. I tutaj wielkie zdziwienie. 😯

W wynikach wyszukiwania często pojawia się serwis eogrodnik.pl, który jakoś paradoksalnie jest opisywany jako posiadający bardzo szeroką gamę produktów ??? A ja odrzuciłem go na samym początku bo to jest dość dobrze zaopatrzona internetowa księgarnia. Na pewno kiedyś opiszę program partnerski tego serwisu, ale na razie zależy mi bardziej na produktach mających więcej wspólnego z praktyką niż teorią. Z resztą jest obecnie wiele innych ciekawszych programów partnerskich internetowych księgarni i wydawnictw.

Jest kilka ciekawych serwisów o ogrodnictwie, ale już sklepów z tego rodzaju artykułami mało.
Może jest tak, że ogrodnicy wolą spędzać czas w swoich ogródkach i “głęboko mają” cała globalną sieć.

Szukam nadal 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.