Kategorie
Programy Partnerskie

Program partnerski Latające Obiekty -frisbee, aerobie

Frisbee BLUE SPARKLE Discraft Ultra Star - w sklepie Latające ObiektyDzisiaj niedziela czyli znowu czas relaksu, ale jako że ostatnio mało wpisów dotyczyło zarabiania postanowiłem jednak poszukać czegoś interesującego na czym da się zarobić.

Poszukiwałem programu partnerskiego jakiegoś portalu z akcesoriami sportowymi albo sportowego sklepu online i trafiłem na stronę z baaaaardzo długim tytułem, który w całości cytuję Sklep Sportowy, Sportowy Sklep Internetowy – Aerobie, Frisbee – Sprzęt Sportowy – Latające Obiekty – Latające Dyski, Bumerangi, Super SKLEP

Wygląd – mówiąc delikatnie nieoszałamiający

Logo - osCommerce.orgSam sklep nie posiada rozbudowanej formy graficznej. Został zbudowany na bardzo popularnym, darmowym skrypcie osCommerce. Stopień modyfikacji wyglądu nie jest zbyt daleko posunięty, co narzuca pewne schematy budowy. Tym niemniej w zasadzie wszystko jest na swoim miejscu.

Co trzeba robić będąc partnerem Latających Obiektów?


To jest standardowy program partnerski w którym promujesz serwis “Latające Obiekty” poprzez umieszczanie na swoich stronach i w mailach linków tekstowych albo banerów udostępnianych przez serwis.
Administrator umożliwia korzystanie z własnych banerów ale po akceptacji osoby zarządzającej programem partnerskim po stronie Latających Obiektów.

Można pobrać link tekstowy, np. taki:

Frisbee Discraft Sky Pro, K10 SofFlite – miękki

Albo wstawić baner, np. taki:

Frisbee Discraft Sky Pro  K10 SofFlite - miękki

albo taki:

Internetowy sklep sportowy - Aerobie / Frisbee

Ile się zarabia?

Początkowa prowizja każdego Partnera to 10% od ceny produktu.
W sytuacji gdy wielkość sprzedaży za dany okres (3 miesiące) ze strony Partnera przekroczy ustaloną kwotę wartości zrealizowanych zamówień – prowizja zostaje podniesiona do 15%. Stawki zmienia się co trzy miesiące.

Minimalna kwota jaka będzie wypłacana partnerowi to 50,00 PLN.

Co to w ogóle jest?

Aerobie – to miedzy innymi trójkątny bumerang, albo latający ring, a także dysk, bardzo lekki rzucany ręką (niektóre modele same wracają po odpowiednim rzucie).

Aeorbie PRO Aerobie Orbiter

Frisbee – to takie okrągłe talerze z tworzywa sztucznego.dysk. bardzo lekkie i trwałe. Zobacz hasło frisbee w WikiPedii

Frisbee Frisbee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.