AdSearch od portalu interia.plDzisiaj krótko o nowo uruchomionym przez serwis Interia.pl systemie reklamy kontekstowej.


Widok strony głównej AdSearch serwisu interia.pl
Wiadomość o tym fakcie może tu zostać opublikowana dzięki artykułowi Interia.pl: Nowy system reklamy kontekstowej który pojawił się na łamach portalu IDG.

Jak wspomniano w artykule już jakiś czas temu firma ARBOmedia uruchomiła system reklamy kontekstowej o nazwie SmartContext we współpracy z Interią. Teraz jest to produkt tej samej firmy ale już oferowany samodzielnie przez Interię.

Oprócz tego

AdSearch udostępnia szereg narzędzi służących do precyzyjnego targetowania reklam. Dwie z nich – targetowanie czasowe i capping – są nowościami niedostępnymi u konkurencji.

Rynek reklamy internetowej szybko się rozwija

Różne badania wskazują, że rynek reklamy internetowej na całym świecie wzrasta bardzo dynamicznie. Toteż nie ma co się dziwić, że szefowie firm zarządzających dużymi portalami aby móc uczestniczyć w tym pędzie muszą oferować coraz to doskonalsze usługi.

Jeszcze mało doświadczeń

Na większości polskich forów dotyczących systemów reklamy kontekstowej dotychczas Interia była mocno marginalizowana, za sprawą mało popularnego systemu. Czy nowy produkt poprawi tą sytuację? Czas pokaże. Aspiracje są spore,

3 thoughts on “Interia.pl: Nowy system reklamy kontekstowej

  1. Кстати,сердечно поздравляю всех=всех участников йНОга с 1 сентября. (Автора наверное но стоит поздравлять, так как у Вас я думаю всо первые сентября уМо в прошлом ;)) Вчера забыла поздравить, как-то но Đ´Đž этого было. Сейчас вот только отошла ноПнОгО 🙂

  2. Народ в таких случаях говорит – Авось задатка но дает. 🙂

  3. HI,
    HOW ARE YOU DOING TODAY IS NICE AND GREAT TO BECOME A MEMBER OF THIS SITE .MY NAME IS CHRISS FROM SPAIN .

    THANK YOU ALL AND HAVE A GREAT DAY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.