Kategorie
Globalna wioska Programy Partnerskie

Interia.pl: Nowy system reklamy kontekstowej

AdSearch od portalu interia.plDzisiaj krótko o nowo uruchomionym przez serwis Interia.pl systemie reklamy kontekstowej.


Widok strony głównej AdSearch serwisu interia.pl
Wiadomość o tym fakcie może tu zostać opublikowana dzięki artykułowi Interia.pl: Nowy system reklamy kontekstowej który pojawił się na łamach portalu IDG.

Jak wspomniano w artykule już jakiś czas temu firma ARBOmedia uruchomiła system reklamy kontekstowej o nazwie SmartContext we współpracy z Interią. Teraz jest to produkt tej samej firmy ale już oferowany samodzielnie przez Interię.

Oprócz tego

AdSearch udostępnia szereg narzędzi służących do precyzyjnego targetowania reklam. Dwie z nich – targetowanie czasowe i capping – są nowościami niedostępnymi u konkurencji.

Rynek reklamy internetowej szybko się rozwija

Różne badania wskazują, że rynek reklamy internetowej na całym świecie wzrasta bardzo dynamicznie. Toteż nie ma co się dziwić, że szefowie firm zarządzających dużymi portalami aby móc uczestniczyć w tym pędzie muszą oferować coraz to doskonalsze usługi.

Jeszcze mało doświadczeń

Na większości polskich forów dotyczących systemów reklamy kontekstowej dotychczas Interia była mocno marginalizowana, za sprawą mało popularnego systemu. Czy nowy produkt poprawi tą sytuację? Czas pokaże. Aspiracje są spore,

3 odpowiedzi na “Interia.pl: Nowy system reklamy kontekstowej”

Кстати,сердечно поздравляю всех=всех участников йНОга с 1 сентября. (Автора наверное но стоит поздравлять, так как у Вас я думаю всо первые сентября уМо в прошлом ;)) Вчера забыла поздравить, как-то но Đ´Đž этого было. Сейчас вот только отошла ноПнОгО 🙂

HI,
HOW ARE YOU DOING TODAY IS NICE AND GREAT TO BECOME A MEMBER OF THIS SITE .MY NAME IS CHRISS FROM SPAIN .

THANK YOU ALL AND HAVE A GREAT DAY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.