Kategorie
Filozofia

Powrót do blogowania i zarabiania

A czas płynie - (c) Freefoto.comZaczynając pisać tego bloga w kwietniu byłem pod silnym wrażeniem osiągnięć Johna Chow co zostało uwiecznione we wpisie Ten blog zawdzięczam John Chow dot Com oraz na stronie o blogu. Pewnie, że nie liczyłem wtedy na tak spektakularny sukces w zakresie popularności i dochodów z bloga, ale podjąłem się blogowania z myślą o zarabianiu na nim i doradzaniu jak to skutecznie robić.

Słomiany zapał?

Przez pierwsze dwa miesiące wpisy pojawiały się codziennie, były nawet dni kiedy kilka razy dziennie. Lipiec już był dużo skromniejszy pod tym względem, aby w sierpniu zupełnie zamilknąć.

Było to czas kiedy postanowiłem się odseparować od internetu i przemyśleć na nowo koncepcję tego bloga i wszystko co się z tym wiąże. Tak też się stało.

Będzie konsekwentna praca

Zarabianie dzięki konswkwentnej pracy - (c) Freefoto.comWielu zamożnych dzisiaj blogerów, o których możecie przeczytać na przykład tutaj Blogerzy Milionerzy – Zarabianie fortuny na blogu i tutaj Blogerzy milionerzy (2), pół miliona miesięcznie pracuje na swoje osiągnięcia kilka dobrych lat. Ich dokonania w wielu obszarach były pionierskie, ale pracowali konsekwentnie i robią to do dziś właśnie teraz zbierając profity swojej pracy.

Bywa że, dystans jest potrzebny

Dzięki temu, że przez ponad miesiąc nie zastanawiałem się o czym pisać kolejne wpisy ale bardziej nad całokształtem przedsięwzięcia jakim jest blog pod adresem www.zyski.net zyskałem spory dystans do dotychczas poruszanych tematów.
Zdałem sobie też sprawę, że samo poszukiwanie nowych, ciekawych rozwiązań w dużym stopniu porządkuje moją wiedzę na temat zarabiania w internecie. Dzięki temu z czasem moje doświadczenia mogą być dużo cenniejsze niżeli dziś.

Wszyscy, którzy byli zawiedzeni długim okresem braku aktualizacji bloga niech wybaczą. Od teraz będę już pisał regularnie, choć nie tak często jak na samym początku. 🙂
Dzięki za wyrozumiałość ❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.