Kategorie
Programy Partnerskie Webmaster

Poprawki w otwieramy.pl – szybka reakcja

Mimo, że projekt otwieramy.pl został uruchomiony dopiero w poniedziałek (oczywiście według twierdzeń autora maili) o czym donosiłem we wczorajszym wpisie.

Do programu partnerskiego, do tej chwili (12.09.2007 g. 7:48) zdążyło się zapisać już niemal 1400 osób.

Na wielu blogach pojawiły się komentarze o sporej niedoskonałości skryptu polecającego, który zawierał w adresie strony cały e-mail partnera.

Cieszy zatem szybka reakcja administratorów i poprawka

Dzisiaj po wejściu na stronę partnerską czyli http://www.otwieramy.pl/partner/ nadal widzimy krótką listę najlepiej polecających, ale linki do wstawienia na własną stronę zawierają już jedynie numer partnera. 😀

To bardzo dobrze świadczy

Moim zdaniem fakt tak szybkiej poprawki bardzo dobrze świadczy o właścicielach i administratorach systemu.

Odkryli już nieco więcej o projekcie

W dzisiejszym mailu dotyczącym projektu otwieramy.pl można już przeczytać nieco więcej czego dotyczy cała sprawa.

Parafrazując niektóre sformułowania z listu: cała zabawa będzie polegała na dystrybucji cyfrowych treści, a dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu będzie możliwe odpowiednie dostosowanie zawartości, samodzielnie utworzonego sklepu internetowego, do potrzeb i wyobrażeń.

Czyli tworzysz sobie sklep internetowy, układasz tak jak masz ochotę, a właściciel projektu załatwia całą resztę, a Ty tylko liczysz kasę ❗ . Oby to było takie proste 🙂 .

Zapisanie się do programu jest oczywiście darmowe: Zapisz się tutaj!

11 odpowiedzi na “Poprawki w otwieramy.pl – szybka reakcja”

Za to nadal nie wiedza o czym mają stronę, zadnych informacji. Zero. Co dobitnie świadczy o tym, ze szukaja ludzi podatnych na sugestie.

Niezapominajcie ze zainwestowana w to ponad 1 mln złotych i na dzien dzisiejszy ponad 40 000 ludzi bierze udział w czyms o czym tak mało w sieci…
Jak chcecie Dowiedzieć sie więcej o otwieramy.pl , najnowsze informacje dotyczace projektu sprzedazy cyfrowych tresci mozna znalesc na Preclu http://www.Otwieramy.Org .
Jeśli ktoś chciałby sie odrazu zarejestować w tym nowatorskim systemie zarabiania podaje link do rejestracji . http://www.zyski.net/go/otwieramy/

Pozdrawiam Otwarty

Otwarty, pierwszy raz dłuźej się zastanawiałem czy zatwierdzić taki komentarz.
Jest on ewidentnie promocją Twojej strony, na której w dodatku bezprawnie wykorzystałeś cały mój wpis. Zmieniłeś oczywiście tylko link partnerski. Dlatego w twoim komentarzu link do rejestracji zawiera moje id partnera.
Teraz zmieniłem juź nieco nastawienie do całości przedsięwzięcia, więc niewiele moźe mi Twój komentarz i działalność zaszkodzić.

puszczam ten komentarz dla przykładu – to oczywiście spamik 🙁
Jest zupełnie bezwartościowy i w dodatku sprzeczny z moim zdaniem na ten temat.
Spamować tu nie warto ❗ Jeśli ktokolwiek ma ochotę niech się powstrzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.