Kategorie
Ciekawe blogi Programy Partnerskie

AGLOCO™ – społeczność zarabiających internautów


Przyłącz się do AGLOCO - Baner

Przyłącz się do AGLOCO

Dzisiaj zapoczątkowuję cykl wpisów o AGLOCO™ amerykańskiej firmie, która zrzesza internautów, w celu zbudowania międzynarodowej społeczności po to, aby każdy z jej członków mógł zarabiać na własnej obecności w internecie.

Skąd taki pomysł?

Pod koniec lipca napisał do mnie sympatyczny człowiek 🙂 o pseudonimie Zembermaster z propozycją utworzenia polskiej platformy dla osób zaangażowanych w społeczność Agloco. Jako że, posiadam odpowiednie predyspozycje do tego rodzaju działań, założyliśmy blog pod tytułem AGLOCO™ w Polsce – zarabianie w internecie dostępny pod adresem http://agloco.probloger.pl. Można tam przeczytać szczegóły o np. czym jest Agloco? lub na jakiej zasadzie będą wypłacane wynagrodzenia..

Oczywiście wcześniej na temat Agloco czytałem nieco na często przywoływanym tutaj blogu Johna Chow, ale nie zainteresowałem się tematem na tyle poważnie aby rozpocząć organizowanie społeczności wśród czytelników tego bloga. Co niniejszym czynię 😀

Od czego zacząć?

Całe przedsięwzięcie ma bardzo duży rozmach. Obecnie jest zarejestrowanych około 1,3 mln użytkowników. Firma cały czas zdobywa partnerów reklamowych, którzy będą głównym źródłem dochodów firmy i jej przyszłych udziałowców, którymi będą sami zarejestrowani.

Ostatnio Agloco zaczęło współpracować z mało jeszcze w Polsce znaną, ale obiecującą wyszukiwarką ask.com. Szerszy opis we wpisie Co wiemy o partnerze AGLOCO?

Zapraszam też do przeczytania krótkiego wpisu Zembermastera, który zamieścił na samym początku istnienia bloga AGLOCO™ w Polsce, czyli Od czego tu zacząć…


Jeśli coś sprawiło że już jesteś przekonany do przystąpienia do Agloco możesz to zrobić dzięki przejściu na ich stronę www.agloco.com
Będzie mi niezmiernie miło jeśli skorzystasz właśnie z powyższego linku.

Jeśli się zarejestrujesz po kliknięciu na baner u góry wpisu napisz mi o tym fakcie najlepiej jako komentarz do tego wpisu albo korzystając z kontaktu.

W odpowiedzi na “AGLOCO™ – społeczność zarabiających internautów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.