Kategorie
Śmiech to zdrowie

Uśmiechaj się!

W moim czytniku RSS codziennie pojawia się kilkaset nagłówków. Większość z nich tylko przerzucam, zbyt się nie wczytując. Ale dziś na blogu Rentier Marcina Samsela znalazłem filmik, który skłonił mnie do uśmiechu.

Trzeba mieć chwilę czasu aby go obejrzeć bo trwa ponad 16 minut, ale jeśli lubicie lekkie historyjki z happy endem to polecam.

Przy okazji film jest ciekawym przykładem, w jaki sposób można być życzliwym dla innych, i też skłonić kogoś do życzliwości wobec siebie. 🙂

7 odpowiedzi na “Uśmiechaj się!”

Świetne. Tak niewiele trzeba, źeby w ciągu kilku sekund uczynić kogoś szczęśliwym 🙂 Od dziś postanawiam sobie robić to częściej.

Uwielbiam happy endy a ten filmik jest śliczny. I chpociaź nie znam j. angielskiego, zrozumiałam wszystko a na dowód tego polałam łzy radosci. Lubię sie uśmiechać, ale ostatnio zapomniałam jak sie to robi. Postaram sie robić to częściej i wam tego źyczę.
l:

Długo zabierałem się aby zobaczyć ten filmik – warto było, bardzo fajny i co najwaźniejsze happy end … czego wszystkim źyczę. 😉

Pozytywnie – tego mi było dziś trzeba. 🙂 Szkoda, źe blog, na którym znaleziony został ten film juź nie istnieje, bo chyba był warty uwagi.

Filmik widziałam jakiś czas temu i wywarł na mnie ogromne wraźenie. Na co dzień duźo się uśmiecham więc rozumiem bohatera doskonale. Warto wszystkim “smutasom” pokazać jaki mają wpływ na otoczenie. To świetna nauka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.