Kategorie

O blogu

Witam serdecznie!

Na stronach tego blogu są poruszane wszelkie kwestie dotyczące zarabiania za pomocą technologii związanych z internetem.

Aby założyć i prowadzić dochodową stronę internetową najmniej potrzebny jest komputer z dostępem do internetu.

Najważniejsza jest Twoja Głowa!

Duże zaangażowanie i konsekwentne działania pozwolą zarobić krocie.

Jeśli szukasz szybkiego sposobu na zrobienie milionów, to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Jeśli jednak chcesz poznać skuteczny sposób na duże i regularne zyski dobrze trafiłeś.


Blog Johna Chow - www.johnchow.com - Dot Com MogulPisanie tego bloga rozpocząłem po przeczytaniu informacji o Johnie Chow, który stał się prawdziwym mistrzem-przewodnikiem “Dot Com Mogul” zarabiających blogerów na całym świecie.
Pisze on blog Make money online


Najwięcej informacji dotyczy oczywiście programów partnerskich i reklamowych dostępnych na stronach dużych portali internetowych. Chodzi o programy Pay Per Click takie jak Google AdSense, AdKontekst i wiele wiele innych.

Notka dotycząca kopiowania treści bloga

Dopisek z 16 czerwca 2009 roku

Blog ten nie jest szczególnie poczytny, zwłaszcza zważywszy na rzadką publikację w ostatnim czasie. Jednak osiągnął dosyć dobrą pozycję dla pewnych słów kluczowych i jest dość często wykorzystywany jako źródło treści dla różnego rodzaju stron (najczęściej pozycjonerskie zaplecza). Jest to na pewno wynikiem udostępniania w kanale RSS całych wpisów, ale nie zamierzam z tego rezygnować.
Pragnę podkreślić, że zgodnie ze stopką tego bloga, nie udostępniam prezentowanych tutaj treści nieodpłatnie nikomu w celach dalszej publikacji na własnych stronach internetowych. Zatem za każdym razem kiedy mój wpis jest widoczny na innej stronie internetowej jest to ewidentne złamanie praw autorskich w rozumieniu przepisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

Na razie nie wyciągam konsekwencji w stosunku do złodziei treści, nie jest to jednak oświadczenie o zrzeczeniu się praw do wniesienia roszczeń z tytułu praw autorskich w późniejszym czasie.

Jeśli, masz zamiar publikować na swojej stronie treści z tego bloga bez mojej wiedzy i zgody spodziewaj się pozwu wcześniej czy później.

Jestem człowiekiem niezwykle upierdliwym jeśli chodzi o naruszanie mojej prywatności i mam dużo cierpliwości w dochodzeniu własnych, prawnie uzasadnionych roszczeń.